Continental najlepszy w kategorii „Motoryzacja – opony i części samochodowe”


Continental otrzymał nagrodę Superbrands!
To największe w Polsce badanie konsumenckie.
Continental Statuetka Superbrands

Continental po raz trzeci z tytułem Superbrands!

Continental, to niemiecka firma technologiczna oraz producent opon premium, reprezentowana w Polsce przez firmę Continental Opony Polska.

W tym roku firma została doceniona w XIV. edycji badania Superbrands 2020, w kategorii „Motoryzacja – opony i części samochodowe”.

Wcześniej marka Continental już dwukrotnie była wyróżniona przez polskich konsumentów i otrzymała tytuł Superbrands w latach 2018 i 2019.

Nagroda została wręczona na gali Superbrands

„Z dumą i radością odbieramy nagrodę Superbrands 2020 dla marki Continental, która w przyszłym roku będzie obchodziła okrągły jubileusz – 150 lat istnienia na rynku.

Dzisiaj możemy się pochwalić statusem wiodącego producenta opon premium oraz dostawcy technologii dla całej branży motoryzacyjnej.”

– powiedziała Marta Oknińska, Marketing Manager CVT w Continental Opony Polska.

Statuetkę Superbrands 2020 odebrały Marta Oknińska, Marketing Manager CVT,
oraz Ewa Zawadzka, Digital Marketing Manager w Continental

„Co trzeci samochód w Europie wyjeżdża z fabryk na oponach Continental. Jednak warto podkreślić, że Continental oferuje nie tylko opony, ale także innowacyjne rozwiązania technologiczne, w tym systemy bezpieczeństwa w pojazdach.

Marka Continental to synonim jakości i zadowolenia klientów. Nasze flagowe modele dostarczają najlepszych doznań na drodze milionom kierowców a nagroda Superbrands to potwierdzenie efektów pracy całego zespołu Continental”

– wyjaśnia Ewa Zawadzka, Digital Marketing Manager w Continental Opony Polska

Wysoka jakość produktów i usług Continental jest doceniana przez partnerów i konsumentów

Nagroda Superbrands 2020 nie jest pierwszym wyróżnieniem marki Continental w tym roku.

W czerwcu, Continental otrzymał dwie statuetki w branżowym ogólnopolskim plebiscycie flotowym Fleet Derby 2020 w kategorii „Produkt / Usługa flotowa”.

Nagrodzona została opona Continental EcoContact 6, w podkategorii „Opony” oraz ogólnopolska sieć serwisów BestDrive, w podkategorii „Serwis ogumienia”.

Aktywność marki Continental docenili polscy kierowcy. Na początku wakacji Continental znalazł się na pierwszym miejscu w rankingu „Marka Nr 1” niezależnego portalu motoryzacyjnego „Wybór Kierowców”.

Czym jest Superbrands?

Superbrands jest największym w Polsce konsumenckim badaniem siły i wizerunku marki. Łączna próba badawcza obejmuje ponad 10 000 respondentów, a ocenie poddanych zostaje blisko 2 000 marek, zgrupowanych w 100 kategoriach.

Proces certyfikacji wspiera Rada Marek – stałe grono doradcze dla Superbrands w Polsce, które tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie marketingu, badań, strategii, brandingu, reklamy i PR.

Wyniki ich obrad, w połączeniu z opiniami konsumentów, wpływają na końcową ocenę marek konsumenckich.

Jak oceniasz ten artykuł?

Kliknij, aby ocenić

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Brak głosów. Oceń artykuł!

Nie przegap aktualności od ContiOne!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) w związku z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). W każdym momencie mogę wycofać zgodę wypisując się z newslettera.