Firma Continental Opony Polska dołączyła do TLP

W październiku 2019 roku firma Continental Opony Polska Sp. z o.o. została członkiem organizacji pracodawców Transport i Logistyka Polska.

W październiku 2019 roku firma Continental Opony Polska Sp. z o.o. została członkiem organizacji pracodawców Transport i Logistyka Polska. Związek TLP ma na celu chronić, promować i reprezentować transport, spedycję i logistykę, w tym również ekonomiczne i prawne interesy swoich członków w kraju oraz na arenie międzynarodowej. Organizacja w sposób szczególny skupia swoją aktywność na instytucjach i organach Unii Europejskie, w których zapada większość decyzji mających wpływ na kształt sektora przewozów międzynarodowych w Europie.

“Niezmiernie się cieszymy z członkostwa Continental Opony Polska w organizacji pracodawców Transport i Logistyka Polska. Continental jest jednym z największych na świecie producentów opon do samochodów ciężarowych, dostawczych i autobusów. Jako nowy członek związku, nasza spółka przyczyni się do stworzenia pozytywnego wizerunku polskiego transportu drogowego oraz będzie reprezentować i chronić interesy firm branży TSL” – powiedział Stanisław Rosół, dyrektor handlowy działu opon użytkowych w Continental Opony Polska. – “Dział Opon do Samochodów Użytkowych Continental nieustannie rozwija się, zmieniając się z producenta opon w dostawcę nowoczesnych rozwiązań takich jak ContiConnect czy sieć serwisowa Conti360°, które pomagają naszym klientom usprawnić funkcjonowanie ich firm. W ramach współpracy z innymi członkami organizacji TLP będziemy dzielić się doświadczeniem oraz wiedzą, aby wspólnie zmienić na lepsze warunki pracy polskich firm przewozowych w UE”.

Jak oceniasz ten artykuł?

Kliknij, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów 1

Brak głosów. Oceń artykuł!

Nie przegap aktualności od ContiOne!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) w związku z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). W każdym momencie mogę wycofać zgodę wypisując się z newslettera.